Sezóna 1999/00
Sezóna 1998/99

Zpravodaj č. 18 23.1.2000

SKST Dubňany - Nusle A 6 - 2 mistr.ČR
2 a 1/4 hodiny se hrálo 8 zápasů na 2.stolech, v nichž jsme prohrály 3 zápasy 22-20 ve třetím setu a na naše dva poslední šancové zápasy pak již nedošlo....
Body: Veselá Jaroslava 2/-1/, Veselá Jiřina a Vondráková 0/-2/, čtyřhra Veselé 0.
Body Dubňany: Andrašíková 3, Janská a Kubišová 1/-1/, čtyřhra Kubišová, Andrašíková 1.

SKST Dubňany - Nusle A 6 - 3 mistr.ČR
Další prohra v mistrovství ČR v zápase, který byl téměř kopií zápasu v Dubňanech. Ve třech zápasech jsme vedly 1-0 na sety a ve druhém setu byl stav 19-19. Vždy jsme prohrály, z toho 2x ve třetím setu 21-19. Přes dvě prohry na Moravě podaly hráčky dobré,
Body: Veselá Jaroslava a Jiřina 1, Vondráková 0, čtyřhra Veselé 1.
Body Hodonín: Frťalová a Vacenovská 3, Hřebačková 0, čtyřhra Vacenovská, Frťalová 0.

Start B - Nusle B 10 - 2 divize mužů
Nějak ztrácíme dech.
Body: Plch 1/-1/, Rak 1/-2/, Tichý 0/-2/, Veselý 0/-3/, čtyřhry Veselý,Plch a Tichý,Rak 0.
Body Start: Žuravlov a Vašátko 2, Hron a Němeček 2/-1/, čtyřhry Němeček, Hron a Žuravlov,Vašátko 1.

Nusle C - Olymp C 2 - 10 2.třída mužů
Na utkání s vedoucím družstvem tabulky se nikomu moc nechtělo....
Body: Srnka 1/-1/, Kačaba 1/-2/, Švarc 0/-2/, Havlíček 0/-3/, čtyřhry Srnka Švarc a Havlíček,Kačaba 0.
Body Olymp: Hrabě 3, Tůma 2, Kocábek 2/-1/, Kadlec 1/-1/, čtyřhry Kadlec, Tůma a Kocábek,Hrabě 1.

Kyje D - Nusle D 9 - 9 3.třída mužů
Naše malé klopýtnutí se konalo v Kyjích.
Body: Srnka 3, Vlasák a Slunéčko 2, Čech 1, čtyřhry Čech,Vlasák 1, Srnka, Slunéčko 0.
Body Kyje: Kotrbáček 4, Žluva 3, Zajíček 1, Putník 0, čtyřhry Žluva,Kotrbáček 1, Zajíček,Putník 0.

St. Žižkov C - Nusle E 9 - 9 4.třída mužů
"Éčko" remízou napodobilo "déčko" a uhrálo druhou remízu našich mužských družstev.
Body: Havlíček a Kačaba 3, Polena 2, Menger 0, čtyřhry Havlíček,Kačaba 1, Menger,Polena 0.
Body Žižkov: Kotrč 3, Kantor a Vaněk 2, Konrád 1, čtyřhry Vaněk, Konrád 1, Kotrč, Kondr 0.

Přední Kopanina - Nusle D 6 - 4 divize žen
V utkání druhého a třetího družstva tabulky se nám nepodařilo naší druhou pozici udržet.
Body: Pokorná 2, Suchomanová 1, Ježková 0, čtyřhra Suchomanová,Pokorná 1.
Body domácí: Cigánková 3, Hodková 2, Šimůnková 1, čtyřhra Cigánková, Šimůnková 0.

Nusle E - St. Žižkov A 3 - 7 divize žen
V tomto utkání jsme nastoupily jen ve dvou.
Body: Vlčková 2, Hájková 1, čtyřhra 0. - 3x w.o
Body Žižkov: Patočková 2,Lösterová 1, Najbertová 0, čtyřhra Patočková, Lösterová 1, + 3x w.o.

Nusle F - SF El Niňo B 10 - 0 2.třída ženy
Proti dvoučlennému družstvu soupeřek to byla procházka růžovým sadem.
Body: Sedláčková, Vítková a Šupová 2, čtyřhra Šupová,Vítková 1, +3xw.o
Sestava hostů: Slezáková, Papežová.

Nusle F - Zelená Liška A 9 - 1 2.třída ženy
Po remíze na Zelené Lišce jsme v odvetě jasně zvítězily.
Body: Rohlíková Mich., a Šupová 3, Komárková 2, čtyřhra Šupová,Rohlíková 1.
Bod Z.Liška: Kriegerová 1, Šilhavá a Bejčková 0, čtyřhra Kriegerová, Bejčková 0.

Michle B - Nusle B 4 - 6 mladší žáci
Neuvěřitelné, od září 1999 jsme čekali na první vítězství - a dočkali jsme se!!
Body: Hájek 3, Elexa Marek a Schneider 1, čtyřhra Hájek, Elexa 1
Body Michle: Krtička 2, Albertýn a Rýpar 1, čtyřhra Krtička,Rýpar 0.

Ve Vlašimi se hrál ve dnech 18.-20.1.2000 kontrolní turnaj čs. ženské reprezentace a dalších přizvaných hráček.
Z našeho oddílu se ho zúčastnily sestry Veselé. Zatímco Jiřině se nepodařilo postoupit z kvalifikace do hlavní soutěže, Jaroslava se mezi nejlepších 12 hráček probojovala a nakonec po slibných výkonech obsadila 8. místo.

Konečné pořadí KT: 1. Litynska (Polsko) 2.Pěluchová 3.Vachovcová 4.Fantová 5.Weberová 6.Bartošová 7. Štefanská (Polsko) 8. Veselá Jar. 9. Myšková 10. Hasilová 11.Vacenovská 12. Raczka (Polsko).

V Bohnicích se hrály v neděli 23.1.2000 přebory Prahy družstev mladšího žactva - 1.třída. Naše družstvo (Slavík, Rohlíková Michaela, Navrátil) obsadilo pěkné 3.místo. Vyhrála Elizza před Kotlářkou.